Hakkımızda

Biz Kimiz

2014’de bihobby.com olarak piyasa giriş yaptık.Türkiye’de en uygun fiyatları en hızlı teslimat hedefiyle tek bir sitede topladık..Yüzlerce marka ürünü müşterilerimizi düşünerek en uygun fiyatlar ile buluşturduk.Her yıl 100 bine yakın sipariş kargolamaktayız.Müşterilerimize memnuniyet,güven ve hızlı teslimat nasıl yapılır en güzel örneğini göstermek için işimizde iddialıyız. Her isteğe ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize sunduğumuz ürün çeşitliği ve indirim oranlarıyla, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim

Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, Ankara içinde 24 saatte, Ankara dışında 1-3 iş günü içerisinde ulaştırıyoruz.Aksi bir durum olması halinde müşterilerimizle irtibata geçerek,mağduriyeti en aza indirgemeye çalışıyoruz.

İade kolaylığı

Üyelerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.Bizden kaynaklanan bütün durumlarda ücretsiz kargo ile müşterilerimize kolaylık sunuyuroz.