Teslimat & Kargo
bihobby.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, alışveriş esnasında talep ettiğiniz kargo şirketiyle gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra  durumu "alındı" dan  "kargoya verildi" ye çevrilir. 

Siparişin Kargoya Verilmesi 

Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra maksimum 1-5 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde, diğer iller içinde verilen siparişler ise maksimum 5 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez. 

 

 
Resmi ve Milli tatil günlerinde alınan siparişler bayram veya resmi tatil gününü takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Bayram öncesi kargoya verilen siparişler Bayram ve Resmi tatillerde kargolar çalışmadığından dolayı  bitimini takip eden günden itibaren teslim edilmeye başlanır.


Kargo Bedelini Kapıda Ödemek İsityorum Seneğini İşaretlemişseniz  

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir. Parçaları Birleştir, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır. 

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta ( [email protected] ) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.